Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Köptetőt vagy köhögéscsillapít...

Köptetőt vagy köhögéscsillapítót szedjek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Még szeptember első (teljes) hetén nagyon lebetegedtem, kb 4 napig nagyon nagyon fájt a torkom, nem tudtam nyelni, ömlött a takony az orromból, nem tudtam aludni, stb. Aztán elkezdtem jobban lenni, a torokfájást felváltotta a hurutos köhögés - amire köptetőt szedtem. Ahogy egyre jobban lettem, a köhögésem átment száraz köhögésbe annak ellenére, hogy szedtem a köptetőt. Majd 2 hétig szárazon köhögtem. Viszont vasárnapra teljesen visszaestem a betegségbe, így elmentem hétfőn az orvoshoz. Ő köhögéscsillapítót adott (mert hétfőn még 100%-ban száraz volt), de most konkrétan egyszer hurutosan köhögök, egyszer pedig szárazon.

Pl egész délelőtt hurutosan köhögtem, most délután pedig már megint csak száraz köhögés van.


Most akkor mit szedjek, hogy végre elmúljon a köhögés? Ezen kívül már szinte teljesen jól vagyok.



2017. szept. 27. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Dr. Theiss Hustensaft Lándzsás útifű köhögés elleni szirup


Ez feloldja a nyákot és csillapítja a köhögést is. Ezt javaslom neked.

2017. szept. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!