Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Farokcsont ciszta?

Farokcsont ciszta?

Figyelt kérdés
Üdv, valakinek volt már hasonló már 2x kimüttetem de 6-8 hónap mulva újra kijött.. 3-4 hónaponként kifakad pár nap és vége.. a mütét elég sok bonyodalommal jár.. Esetleg van aki nem müteti ki van valami rá? Nekem azt mondták csak a mütét a jó megoldás mert amúgy kijön, de igyis kijön. Mindkétszer máshol mütettem ki.

2017. szept. 27. 19:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem nagy kb gyulladt állapotban egy borsó méretű. Láttam képeken durvákat, ez azokhoz képest semmi.
2017. szept. 27. 19:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs kiműtve, de egyszer 18 évesen jött ki és utána 24 évesen 2x fél év különbséggel. Most jelenleg tavaly karácsonykor volt az utolsó sima feltárás. Keresztanyámnak is volt hasonló, neki ki lett műtve és állítólag nem is jött vissza.


Meg volt olyan is, hogy éreztem hogy ki fog jönni és betadinos fedőkötést tettem rá éjszakára és szépen lehúzta a gyulladást. De szerintem ez is csak akkor jó ha kezdődő szakaszban van.

2017. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!