Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kb 1 honapja szorulasom van...

Kb 1 honapja szorulasom van napokig utana 1-2nap hasmenesem van, es ez igy megy azota. Valakinek volt mar hasonlo? Mitol lehet?

Figyelt kérdés

2017. szept. 29. 19:44
 1/4 anonim válasza:
Székleted állaga, színe ? Esetleg érzékeltél vért stb ? Én sokat voltam ilyen problémába sajnos... Elöször is naponta 2-3 liter folyadék, rostban gazdag táplálkozás, zöldségek, gyümölcsök napi fogyasztása. Gondolok itt 1-2 alma stb. Rendszeres test mozgás, ha ezeket betartottad és még mindig fenn áll a problémád akkor javaslom proktológustkeress fel. Tudok javasolni egy magán dokit ha esetleg sulyosbodna. Én végbélrepedésel vagyok állando hadilábontöbb éve szal sok mindent kiprobáltam. Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz vagy privibe is irhatsz.
2017. szept. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Elfelejtettem még odairni, lehet gyomor problémátol is. Szedj probitikumot, az rendbe rakja a gyomrot. Sajnos sok sok dolgot kikell zárni a pontos diagnózishiz. Én végig jártam a végbéltükrözést, gyomor tükrözést,, vérvételek ezre, étel allergia teszt, röntgen, ultrahangok stb
2017. szept. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hany eves vagy, de ez egy nagyon gyakori elso tunete a bélráknak. Nem ijesztesbol mondom, de igy van. Mielobb fordulj a haziorvoshoz, o majd beutal a szukseges szakorvoshoz es kivizsgalasokra.
2017. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valahol a vastagbélben vagy a végbélben szűkület van. Ezt a szűkületet okozhatja letapadt bélsár a bél falán, bénulás vagy megtörik a bélszakasz, vagy daganat.
2017. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!