Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Táppénzes papír probléma,...

Táppénzes papír probléma, balaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy beteges tìpus, és nem vagyok otthon ezekben a dolgokban.

Pénteken betelefonáltam hogy beteg vagyok, de orvoshoz nem tudtam elmenni. Jövő héten délelőttös vagyok, és az orvos csak szerdán fog délután rendelni, ha szerdán odaállítok azzal, hogy pénteken beteg voltam, ki tudna e írni arra a napra, akkor kiír, vagy hogy működik.

Vagy elmenyjek holnap, vasárnap az úgyeletre, és ott adnak? Legalább egy igazolót, hogy szerdán a doki előbb higgyen nekem.


2017. szept. 30. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna az orvoshoz is betelefonálni, hogy vegyen fel táppénzre. Nekem utólag nem adnak táppénzes papírt és ráadásul egy napra ki sem írnak. Úgyhogy lehet, hogy nem fog sikerülni, inkább vegyél ki péntekre egy nap szabit.
2017. szept. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap betelefonalok akkor delelott hatha akkor meg fel tud venni, aztan bemegyek a papirert szerdan.
2017. okt. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!