Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van erre az egészre ész szerű...

Van erre az egészre ész szerű magyarázat? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés

Nagy wc után néha megmosom a végbélnyílásom körüli részt, mert a papír nem tisztítja ki rendesen.

De így is nha viszketést, csípő érzést érzek akkor elmegyek áttörölni és székletnyomokat látok a papíron.

Néha többszöri törölgetés után vért is. Mi lehet ez?

használok rá krémet, attól elmúlik viszont kis idő eltetével újra jelentkezik. Valami seb lehet ez avgy más??



2016. nov. 3. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet berepedés a végbélen ,esetleg aranyér. De komolyabb is. Menj el sebészetre. A legtöbb sebészeten proctológiai vizsgálatot is csinálnak. Hány éves vagy?
2016. nov. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagy a valószinűsége, hogy aranyered van. A viszketés jellegzetes tünet, aztán meg jól kivakarod a papirral és vérzik is. Milyen krémet használsz? Túlsulyod van? Állandó ülő életmódot folytatsz? Utóbbiak erősitik az aranyér gyanuját.
2016. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

17 vagyok, egy aranyér elleni kenőcsöt használtam először, aztán pedig olyan neogranormon-t, meg is szüník a probléma de aztán újra előjön, ezt nem értem hogy miért. Nem vagyok túlsúlyos szerencsére.

Életmódot pedig... hát általában sokat sétálok, tehát annyira nem ülő.

2016. nov. 4. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha hajlamod van rá,akkor előbb utóbb kijön :(
2016. nov. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!