Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anya minden este felsepri 10...

Anya minden este felsepri 10 és 11 között a házat a napi 5 sepregetésen kívül, kihívhatom rá mentőket?

Figyelt kérdés
Ezen kívül csapkodja az ajtókat, csörtet, senkit nem hagy aludni. Nem lehet vele beszélni, nem normális... 12 éves koromig napi szinten felpofozott. Bevinnék a pszichiátriára, segítsetek,nem bírom. Végignézte egyszer ahogy beveszek 50 db gyógyszert mikor meg akartam halni, utál engem. Nekem van pszichológusom, gyógyulgatok, de ő egyre rosszabb pszichésen.

2017. okt. 2. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
A mentőkkel nem mész sokra. Nem tudsz máshová költözni?
2017. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Mindig fikázzátok azt, aki a költözést javasolja, de most őszintén, van jobb megoldás ebben a helyzetben? Max. ha agyonütöd (ami nyilván nem opció) vagy tényleg beviteted a diliházba.
2017. okt. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem, ha mindenre a költözést javasolják, de ebben a helyzetben ha még öngyilkossági kísérleted is volt, ez tűnik a legkézenfekvőbbnek.

A mentőket fölösleges kihívni, azt örjöngőkre szokták. Az tuti, hogy neki vannak pszichés gondjai, szakember kellene neki. De te így nem fogsz teljesen meggyógyulni :(

2017. okt. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!