Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesemedence gyulladás, negatív...

Vesemedence gyulladás, negatív vizelet?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kezdett fájni jobb oldalt a vesém. Mivel kétszer ügyeleten voltam már korábban vesemedence gyulladással, elmentem orvoshoz. Hőemelkedésem volt, illetve van. Megnézte a vizeletem ami teljesen negatív volt. Azért írt antibiotikumot. Így is lehetséges tulajdonképpen a vesemedence gyulladás? Vagy a vizeletben mindenképp látszódna? Előre is köszönöm.

2017. okt. 5. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Elméletileg lehet, de nem valószínű: Ha egy kő elzárja a vizelet elfolyását, és a felette lévő rész befertőződik, akkor elképzelhető a negatív vizelet a vesemedence gyulladás mellett. Viszont ez kevésbé valószínű, mert az ilyen betegek általában nem az interneten keresik a válaszokat (ui. nagyon-nagyon rosszul vannak).

Az Ön esetében más okra gyanakodnék, de ettől még az antibiotikumkezelés jó megoldás lehet.

2017. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!