Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 41 napja késik, ha nem ciszta...

41 napja késik, ha nem ciszta es nem gyulladas akkor mi?

Figyelt kérdés

Lehet h nem volt peteeresem? 37.napon negativ volt a tesztem. Azota nem teszteltem. Mar a 37 en se tudom minek teszteltem...

10napja kesik doki csak 13mm-es mhnyálkahàrtyát làtott! Semmi mast, norcolutot es clostit irt fel. Azt mondta a norcolutot akkor valtsam ki, ha nem jon meg 50.napra! Hatha nem kell feleslegesen terhelni a szervezetem ilyenekkel. Inofolicot iszom jan 15ota. Napi ket tasak. Folytathatom inofolic mellett? Elfelejtettem megkerdezni hirtelen sok kerdesem volt.

A pozi teszt mar felejtos gondolom..meg a baba is.:(

Hormonjaim kb rendben. Kicsit alacsony a progim.



2017. febr. 15. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyit késik azt mondta az orvos a hideg idő miatt is lehet. Pedig én fél éve senkivel sem voltam
2017. febr. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hideg ido miatt? Sztem iszonyu nagy butasag. Ennyi erovel mindenkinek kesne.de koszi a tippet :)
2017. febr. 15. 20:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy tippwm mitől késhet, ugyanis én is ebben a helyzetben vagyok. Január 12. óta iszom az inofolicot, és nekem se volt peteérésem. Amig nem ittam, volt...

Ezzel az egy dobozzal még megiszom, aztán hagyom a francba. Norcolutot szedek jelenleg, hogy legyen menstruációm időre, aztán én is clostit.

2017. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elotte nekem sem volt ilyen! :( enis abbahagyom ha a maradek elfogyott. Senki nem hiszi el nekem , h attol lehet. Ugy tunik mindenkire mashogyan hat. Koszi h irtal
2017. febr. 16. 08:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Rosszul irtam 41.ciklusnap es 10napja kesik.. most latom..hol az eszem?!
2017. febr. 16. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!