Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agytumor, vagy egyéb daganat?...

Agytumor, vagy egyéb daganat? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves fiú vagyok. Már általános iskola óta fejfájós vagyok, azonban eléggé megijeszt. Mot ősszel kb 7 napból 3 napon fáj a fejem, nyáron nem fájt és nem is szokott előző években sem. Most viszont nagyon rossz! Emellett olyan fura a látásom, nem kettős látás, meg látótérkiesés, hanem mintha álmos lennék folyamatosan, holott igazából nem vagyok az. Ezen kívül kézírásnál soskzor felcserélek betűket, néha nem jön a nyelvemre pár szó. Fáradtnak, nyúzottnak érzem magam, igaz, mostanság sok stressz ért. A lábam is zsibbad napi többször, ha törökülésben gépezek akár fél órát. A fejfájás legtöbbször felkelés után jön elő, bár ez változó. Mi lehet ez, agytumor?? (vérképem tökéletes, ezért leukémiára nem gyanakszom). Rákos vagyok?
2017. okt. 6. 19:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Napi hét óra kevés, mint a mellékelt ábra is mutatja. Stresszes az életed. Aludj többet!
2017. okt. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!