Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezek lehetnek agydaganat tünetei?

Ezek lehetnek agydaganat tünetei?

Figyelt kérdés
Egy pár hónapja remeg a szemhéjam. Nem folyton , csak ha összeszorítom a szemem,aztán kinyitom , és olyankor remeg egy idejig. Mostanában szédelegni is szoktam , ha állok egy helyben nem , csak ha mondjuk hirtelen mozdulatot teszek , olyan mintha a puha talajra lépnék. Sétálás közben úgyérzem mintha nem lenne egyensúlyom , de igazábol tudok egyenesen járni , ilyesmikkel nincs problémám. 3 napja hányingerem , hasmenésem van , és a hőm is felment 37,6 ra , de másnapra elmúlt. Mit gondoltok ? Lehetséges hogy agydaganat?

2012. ápr. 13. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

nem hinném, nekem is van daganatom, de nem szédülök, szal a szemremegés lehet idegek játéka, meg vérnyomástól ha lüktet, attól is remeghet, a szédelgés lehet streessz, fáradékonyság, alacsony cukor, rossz szem, vérnyomás problémák, a hasmenés is inkább gyors anyagcsere, megfázás, idegesség, vírus, vagy olyan ételt ettél,

lehetnek hormonális endokrin dolgoktól is

terhességtől lehet szédelgés, meg alacsony cukor, hányinger, emelkedett hőmérséklet

én elmennék nőgyógyászhoz, vagy előbb csinálj egy tesztet, aztán lehet házi dokihoz menni hátha csak beteg vagy

a hőmérséklet terheseknél reggel jobban meg szokott emelkedni, meg a terhességet a vizeletből kimutatható hcg hormon is több akkor

de lehet sima hormonális probléma, én is egyszer azt hittem terhes vagyok, de kiderült h mivel összevissza volt menzim, rájöttek h pco syndromám van, cisztáim vannak, nincs mindig érett petesejtem, enzimzavar, ez okozhat inzulin zavarokat stb

2012. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ , de fiú vagyok :D Igazábol pánikbeteg is vagyok , de már kilábalóban.
2012. ápr. 13. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Meg kismillió másik betegségnek is, amiknek sokkal nagyobb a vszínűségük, mint az agydaganatnak. Pl. hogy a vérnyomásod ingadozik vagy épp egy kicsit vérszegény vagy.

A hányinger, hőemelkedés pedig inkább vmi jó kis fertőző betegségre utal.

Menj dokihoz.

2012. ápr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom magas,de egy hónapja voltam vérvételen és minden normális volt. Kicsit sűrű a vérem , de ennyi.
2012. ápr. 13. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:

a sűrű vértől fájhat a fejed, szédülhetsz, szerintem higítani lehet ha sokat iszol, főleg vizet, és a folyadék hiánytol is szédülhetsz

meg ne stresszeld magad

egyél egy kis csokit, a narancstól is jó a kedv, a vaniliától, fahéjtól

aludd ki magad, ha van rá mód, menj a fényre, a friss levegőre, hallgass jó zenét, sokat segít a sport is, vagy egy házi állat, főleg egy kutyus

meg ha felvállalod önmagad, amilyen szeretnél lenni, pl ha tetszik a tetoválás és a piercing, vagy egy öltözködés forma, akkor vállald

és ne a divat miatt, vagy egy csaj kedvéért, hanem mer akkor vagy önmagad, ez csak egy példa volt

de sose burkolózz be

2012. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és ne beszéld be magadnak a betegségeket, a psziché kivetülhet fizikailag is rád, szal légy pozitív
2012. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenki szokott néha szédülni a hirtelen mozdulatoktól:)

pl amikor felkellsz reggel,vagy sokáig fekszel,amikor felkelsz pedig leesik hirtelen a vérnyomás

2012. jún. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!