Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy rákos vagyok?

Lehetséges, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Helló. 18 éves vagyok, sokat fáj a fejem. Évek óta igazából, nyáron nem szokott, ősszel és tavasszal viszont kritikus, heti 2-szor legalább kell gyógyszer is, amire amúgy tökéletesen elmúlik. Mostanában még gyakrabban, van, hogy heti 5-ször is fáj.
2017. okt. 7. 18:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a fejfájásból következtetted ki? NE diagnosztizáld magad az internetről! Vannak az úgynevezett orvosok, akik jobban értenek hozzá nálad. Ha aggódsz, csináltass egy vérképet, teljes kivizsgálást, és méresd meg a vérnyomásod.
2017. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

drága.innen mondom neked hogy migrened van.. ami nekem is. időjaras valtozaskor nekem is faj a fejem.neurolushoz kellene menned, es felír megelözésre gyógyszert, este beveszed, másnap nem fáj.

ezek a vény nelküli szerek sokat nem érnek erre, és azokat sem jó mindennap szedni.ősszel azert fáj mert bejön a hideg. nyáron nekem se fájt.

2017. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy jut eszedbe pont a rák, mikor a fejfájásnak kb 100 oka lehet! És ha tegyük fel attól félsz, hogy rákos vagy, akkor a gyakorikérdésektől mit vársz? Itt majd meggyógyulsz? Vagy itt majd jól megmondjuk, hogy nem vagy az, és onnantól kezdve már nem érdekel, mitől fáj a fejed?
2017. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem magas a vérnyomásod? Nekem pl nyáron normális, de ha bejön a hidegebb időszak, akkor magas és gyógyszert kell szednem.

Menj el a háziorvoshoz.

2017. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!