Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Begyuladt az ínyem mit csinaljak?

Misi131213 kérdése:

Begyuladt az ínyem mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam fogorvosnal es azt mondta hogy nincs semmi baja a fogamnak de megis be van dagadva es fáj.. ha ez segit akkor ez a tunet az elol levo jobb also fogamnal jelentkezik. Kerlek segitsetek mar probaltam mindent fogat mostam nagyon sokat sos vizzel oblogettem es corsodylal is de semmi
2017. okt. 8. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Az fura,hogy már a corsodyl se segít. A fognyak is tiszta? Tegyél rá szegfűszegolajas vattát, mikor fáj, az lezsibbasztja. Esetleg este és reggel kenegetheted Glycosept-tel is, ha még lehet olyat kapni, az nagyon jó volt régen. Nap közben fájdalomcsillapításra lehet még lidocain krémmel kenni, az vény nélkül kapható. Mellette használj Parodontax fogkrémet. Szúrós és túl fűszeres kaját, savas leveket, tejtermékeket kerüld néhány napig, hogy ne boruljon meg a száj pH-d.Sok vizet igyál.
2017. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd Gingisol plusz oldattal, de ha ettől sem javul, akkor menj el egy másik fogorvoshoz.
2017. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!