Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Siras kerulget minden nyelesko...

Siras kerulget minden nyeleskor, nagyon faj a torkom, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nincs mandulam, 2 napja faj, aludni nembirok es minden nyeleskor a siras kerulget, bevan dagadva es ha alig birom forditani a fejemet is mert huzodik a nyelocsovem. Nyeleskor mintha kessel karcolgatnak. Nem vagyok ilyen "gyenge" de ez most nagyon ledontott. Hazi orvos latta meg jobb koraba irt fel valami virus olot es tantum verdet. Mitcsinaljak???!

2017. szept. 14. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Sos vizzel gargarizaljal, 1 deci meleg vizben oldjal fel egy evokanal sot. Legalabb otszor es egyenkent huszmasodpercig, ezt ketszer naponta.

Melette legalabb 2000 milligram c vitamin, es napi egy citrom kivacsart leve langyos kamilla teaba keverve. Nyers foghagyma minden mennyisegben, ha mashogy nem megy akkor zuzd ossze es keverd ossze vizzel vagy mezzel es lenyelni.

2017. szept. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Szerintem igyál rá savat.
2017. szept. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Nem virusos, tehat nem vagyok megfazva csak a fejem faj es a torkom. A fokhagyma is inkabb megfazast öli nem?
2017. szept. 14. 06:49
 4/7 anonim válasza:
Foghagyma nem hinném hogy jó ötlet. Egy forró tea mézzel az jobb :-)
2017. szept. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Fokhagyma jo otlet, ugyanis antibiotikus hatasu, ha virus ha nem segiteni fog,
2017. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Akkor próba szerencse!
2017. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez vírus egyértelmű már csak az a kérdés járul hozzá bakteriális kórokozó mert az antibiotikum nélkül nem múlik el, ezt olvastam interneten.csak már restellek visszamenni ma az orvoshoz ugyanis azt mondta majd jovoheten kedden menjek ha kesz lesz az eredmeny(egy masik betegseg kapcsan)
2017. szept. 15. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!