Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van amikor nem tudok felkelni,...

Van amikor nem tudok felkelni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Eddig is voltak ilyen fájdalmaim,foci közben;futás után,vagy amikor hazaértem valami sportból és lefeküdtem,utánna nem bírtam felkelni! Belül a gyomrom tájékán egy olyan erős fájdalmat érzek hogy be kell görnyedjek. Eddig nem foglalkoztam vele mert pár perc alatt elmúlt,de mostmár ez az érzés minden reggel felkelés után előjön. Görnyedten nem érzem ezt az érzést,és amint tudok csak egyenessé teszem a testtartásomat. Nem tudom hogy ez mitől lehet,nagyon kellemetlen érzés,főleg amikor testnevelés órán jön elő és egy felülést nem bírok megcsinálni. Valaki valami ötlet hogy mitől lehet/éreztetek-e már ilyet/valami megoldás erre?

2017. okt. 8. 20:42
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és 14 éves fiú vagyok
2017. okt. 8. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!