Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meleg ("lázas") és váladékos...

Meleg ("lázas") és váladékos torok - pajzsmirigy problémák?

Figyelt kérdés

Nagyjából már 8 éve, a középiskola felétől lehet már hogy így érzek, szóval egy probléma meghatározása eltarthat egy darabig ha szinte csak magammal tudom megbeszélni. Az előtte lévő 1-2 évben kezdtem el hosszabbra hagyni a hajamat és fiú vagyok! A pajzsmirigy tüneteknél felsoroltakból véleményem szerint 10/3 van nálam jelen. Ha megduzzadt ez a szervem, akkor csak befelé. Nem is tudok nagyot nyelni! Belsőleg, se mézes, se tömény gyömbéres teának nincs (hosszútávú) hatása erre a problémámra.

Külsőleg a teafa olajos borogatás egy élmény tud lenni a légutaknál, de ezt lehet hogy nem használtam elégszer a megfelenő helyen. Ahhoz képest az Airwaves rágó elbújhat a szlogenjével. A hajmosó kencémbe volt teafa olaj.

Hivatalosan Magyarországon orvosként foglalkozó elfogult emberből nincs hiány, és ilyen téren én még mindig nem tudom hogy hogyan tovább.

Ha lehet akkor indoklás nélkül ne ajánljatok nekem gyógyszertári vackokat, egyéb véleményeket és tapaszatokat viszont szívesebben fogadok.



2017. okt. 9. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ételallergia? Figyeld meg magad. Kezdetnek pl. néhány hétig próbáld elhagyni a tejtermékeket.
2017. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az étrendemen változtatni nem olyan egyszerő, mert anyám konyhán dolgozik, onnan szokott hozni ételt és én már úgysem tanulok meg főzni/főzök otthon.

Vannak olyan dolgok amiket egyféleképpen, határozottan és részben pocsék módon csinán, ilyen feladatoktól otthon pedig elmegy az életkedvem.

Az allergiára egy rövid, egyszerű, de átfogó meghatározás ami talán kellemetlen külső hatások összekapcsolásakor alakulhat ki.

Ha tényleg allergiás vagyok a tejtermékekre, akkor az sokkal régebbi eredetű kéne hogy legyen.

Vannak allergia jellegű tüneteim, estleg az ilyen jellgű és erős tünetekkel járó szerzett betegségem hozott magával mást is, vagy talán az említett időponttól kezdve voltam kitéve intenzívebben hormonális hatásoknak és talán pontosan ezért.

Mintha a jobban igénybevett/terhelt szerveim "magasabb hőfokon" üzemelnének. Mozgásszerveknél az ilyesmi nyilvánvaló is.

Van bőven feltételezésem és mintha serkentő anyag kellene az rendes állapot visszaállításához.

Köszönöm legalább az eddeg kapott választ, de előbb utóbb szeretnék ilyen, engem érintő dolgot is jobban átlátni.

2017. okt. 28. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!