Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van, vagy volt már valakinek...

Bambuci2 kérdése:

Van, vagy volt már valakinek hasonló idegbántalmai, mint az alábbi?

Figyelt kérdés

20 éves koromtól kezdve, eleinte csak a kézfejben jelentkező zsibbadást és alkalmanként erős fájdalmat érzek. Leginkább az ínhüvely-gyulladáshoz hasonlítható, egy teli pohár megemelése, a kulcs zárban történő elfordítása is fájdalommal jár. Véletlenszerűen, hétről-hétre egyik karra, másik karra kiterjedve folytatódott, már a lábamban is sokszor jelentkezik, reggelente előfordul, hogy nem tudok lábra állni rendesen, sántítok rá egy napon át... Újabban a nyakamnál is érzek fájdalmat, sokszor, mintha elaludnám, beáll és nem tudom forgatni. Ebből nyelvzsibbadás következik időnként, amitől meg nem tudok beszélni rendesen, olykor 2-3 napon át.

30 éves vagyok, a zsibbadás állandó mindenütt, a fájdalom pár naponta jelentkezik hol a lábaimban (hol combomon hátul, hol vádli alatt, hol a karomban, vállamban, vagy nyakamban.


Már 3 neurológust megettem, de mind tök hülye. Szedjek B-vitamint, mintha ezzel meg lenne oldva.


Valakinek van tippje, aki tapasztalt már valami hasonlót, hova menjek, kihez érdemes fordulni, aki kezdene velem valamit? Lassan középkoromra leszázalékolnak, mert egy mondatot nem tudok leírni a papírra. Minden billentyűnyomás egy tűszúrás az ujjamba...



2017. okt. 10. 06:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!