Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen az ha valakinek cukorbe...

Pszicho88 kérdése:

Milyen az ha valakinek cukorbetegsége van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van e köztetek valakinek cukorbetegsége?

Milyen az és mik a tünetei?



2017. okt. 12. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A cukorbetegségnek enyhébb formában, illetve a kialakulás során gyakorlatilag nincsenek tünetei, az érintett egyén nem vesz észre semmi lényegeset. Amikor már észrevesz valamit, akkor többnyire erősen előrehaladott állapotban van. A vércukor szint emelkedése csak laborvizsgálat során kimutatható. Az olyan tünetet, mint a testsúly lassú emelkedése, általában a normális" kategóriába sorolja az ember. A súlyos cukorbetegségnél jelentkező kómás állapot során az ókori orvosok a vizeletet megízlelve tapasztalták az édes ízt, azaz, hogy a cukor már a vizeletben kiválasztásra került.
2017. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első lényegében jol írta . Plusz sokat iszik az ember és ezàlltal wc-re is sürűn jàr , éhség érzet és fàradtsàg érzet , még a làtàs romlàs is fenn àl .

Én 1-es tipusú cukorbeteg vagyok amugy meg együtt lehet élni vele , ha időben diagnosztizàljàk . Sajnos az 1-ea tipusú nem gyógyítható , de remekül karbanlehet tartani .

2017. okt. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm a válaszokat.

Ebből konkrétan nem jöttem rá, hogy én az vagyok e.

A sokat evés és nem hízás jellemző rám.

Mivel lehet enyhíteni ezt a betegséget?

Inzulin injekció, vagy más egyéb dolgokkal is?

2017. okt. 15. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!