Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan szokjak le róla?

Hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés

Bulimiás vagyok lassan 2 éve lesz. Agyturkászhoz NEM megyek (ezt a témat hagyuk).

Bulimiások ti hogy szoktatok le rola?(már aki egyedül csinálta).

És hogy tüntetitek el a Falás Rohamokat????



2017. okt. 22. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bulimiás, viszont drogfüggő az voltam. Úgy lehet leszokni, hogy fejben eldöntöd, hogy nem csinálod, és aztán nem csinálod. Minél több időt kibírsz, annál könnyebb lesz, és ha elég sokat kibírsz, akkor meg leszel gyógyulva.
2017. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha sokáig csinálod kiszáradnak a fogaid a gyomorsavtól és szép lassan kipotyognak/szétmorzsolódnak. Ez nem vicc, nézz utána, engem ez szoktatott le róla, így se szépek a fogaim, de ha kipotyognának kinyírnám magam az biztos! 2 év után elég necces lehet az állapotod, helyedben elmennék egy fogorvoshoz még mielőtt megtörténne a baj!
2017. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Falás rohamhoz meg annyit, hogy talán ez a legnehezebb része az egésznek, én fokozatosan szoktam csak le róla, lényegében azt a nagy kaja adagot amit magamba zúdítottam megtanultam beosztani 4-5 kis adagba, így sose érzem magam ‘tele’ és nincs bűntudatom. Hatalmas önkontorll kell hozzá, kevesen tudják maguk megcsinálni, de ha sikerül akkor k***a erős vagy és iszonyat büszke lehetsz magadra!!! Kitartást!
2017. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!