Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Segítség! Bulimiás vagyok,...

Segítség! Bulimiás vagyok, hogyan szokjak le róla?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 8 hónapja bulimiás. Tudom, hogy ez nagyon súlyos és hogy komoly következményei lehetnek ha folytatom, de képtelen vagyok leállni vele. Minden este azzal fekszek le, hogy a mai volt az utolsó, hogy hánytattam magam, de másnap minden kezdődik elölről. Nem tudom, hogy kihez fordulhatnék, mert mára már világossá vált hogy egyedül ehhez kevés vagyok, viszont erről az egészről nem tud senki, és félek, hogy ha kiderül, akkor mindenki zakkantnak fog nézni (másrészt pedig nagyon szégyellem a dolgot). A másik probléma pedig az, hogy kicsi korom óta nagyon rossz a kapcsolatom a szüleimmel (van hogy napokig nem is beszélek velük), a barátaim közül pedig egyikükben sem tudok megbízni igazán, pszichológusra/pszichiáterre pedig sajnos nincs pénzem. Kezdek egyre jobban kétségbe esni. :(

Hogyan oldhatnám meg?


2016. júl. 12. 11:42
 1/2 anonim válasza:
Ha szüleiddel nem akarsz beszélni akkor próbálj meg rokonnal nagypapa nagymama hátha ők tudnak segíteni .
2016. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is szenvedtem ettől pár éve. Egyszerűen ne adj rá okot, hogy ehhez kelljen fordulnod. Nem tudom nálad mi az oka, az idegesség, vagy a hízástól való félelem?
2016. júl. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!