Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha nekem is es a paromnak is...

Ha nekem is es a paromnak is gombas fertozese van?

Figyelt kérdés
Ha nekem elmult a gomba de mielott orvoshoz mentem volna es nem tudtam hogy gomba es szexeltunk ,aztan engem kikezeltek 1 honap alatt de valoszinuleg mivel elotte szexeltunk elkaphatta igy most a kezeles utan megint elkaptam.Lehetseges hogy elmegyek orvoshoz es amit kiir nekem gyogyszert azt dupla receptre kerem ,megmondom hogy a paromnak is irja ki es egyszerre megcsinaljuk mindketten vagy neki is muszaj lenne eljonnie velem?

#jjnckhcgudn
2017. okt. 23. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom te nő vagy. A párodnak urológushoz kéne mennie.
2017. okt. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ferfi vagyok,igen mennek a borgyogyaszhoz de megoldhato az hogy amit kapok gyogyszer felirjak a paromnak is es egyutt szedhessuk?
2017. okt. 23. 01:28
 3/4 anonim ***** válasza:
A gomba elleni szerek nem vénykötelesek. Kend be magad canestennel vagy terbisillel. Nekei pedig asszem hüvelykúpot szoktak adni, vagy valami kencét. Sima gyógyszertáros tudja. Egyszerre kikezelitek magatokat kb egy hét és lehet szexelni.
2017. okt. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk azert hasznos dokihoz menni, mert receptre sokkal olcsobbak ezek a gyogyszerek, azonkivul ott talan adnak egy db szajon at szedheto tablettat is. Ez lehet, hogy receptkoteles, nem tudom. Nekem volt olyan nogyogyasz, amelyik felirt ilyet is, volt amelyik nem. Ez allitolag a verbol is kipusztitja a gombat.
2017. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!