Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Telefonozás közben elkezdek...

Telefonozás közben elkezdek szédülni. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete észrevettem ha telefonon netezek, és pörgetem lefelé a képernyőt pl hírek olvasása közben, elkezd fájni a fejem és elkezdek szédülni. A szemem mindig jó volt, most sem fáj, bár nyilván tudom,hogy nem tesz jót a szemnek a telefon, gépezés, tv stb. valakinek hasonló tapasztalat, tipp?!

2017. okt. 25. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet furán hangzik,de nekem is volt ilyen.Páréve voltam szemészeten meszesedés van a szememben.Mást nem találtak jó a szemem néha elég az is amit írsz vagy a napfény.
2017. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hülyeségeket beszélnek a telefon másik oldalán :D
2017. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon gyorsan pörgeted a híreket, az is okozhat szédülést. Olyan, mintha te magad is körbe-körbe pörögnél. De ha nagyon erős, és nem múlik el hamar, akkor fordulj orvoshoz!
2017. okt. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szemnek fárasztó a sok netezés, képernyőbámulás. Sokszor az agynak is. Kicsit hanyagolni kéne, venni egy szemcseppet meg elmenni szemészetre, hogy nincs-e más oka.

(Van hasonló panaszom).

2017. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!