Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megy a hasam, de nem tudok...

Megy a hasam, de nem tudok kakilni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni! Az utóbbi egy évben rettenetesen fáj a fenekem amikor menstruálok. Nekem régen csak a derekam fájt, most az se csak a fenekem.Először azt hittem aranyér.Van is ismerősöm akinek ilyenkor mindig elő jön az aranyere. Vettem krémet, kúpt, de semmit nem használt. később ez a fájdalom feljebb ment. jelenleg a farcsontom fáj, de kegyetlenül. Mindig kakilási készszert érzek, de nem jön semmi. ha el is megyek wcre ilyenkor mindig megy a hasam, de mégis annyira erőlködni kell hogyegyszere szédülök és van hányingerem a fájdalomtól.Nyomom magamba a fájdalomcsillapítót. Sehogy nem jó, se fekve, se ülve, állva. Voltam orvosnál. A nőgyógyász annyival letudta hogy ez olyan nőknél szokott panasz lenni, aki szültek már. Én nem szültem.Nem értem az összefüggést hogy miért csak akkor fáj amikor menstruálok. Valami ideget nyomhat ott valami? Kérlek segítsetek!

2017. okt. 26. 10:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj nem csak a fenekem de a húgyhólyagom meg a húgycsövem is így pisilni is csak görcsösen tudok. Sőt a hasam is felpuffad mintha terhes lennék és félre áll mint egy licernát evett tehénnek. A beleim is iszonyatosan görcsölmek és a gyomrom is fáj. Mikor végre elmúlik a menstruáció akkor meg 3-4 napig iszonyatosan fáradt vagyok és szétesik a fejem és kb el tudnám bőgni magam bármelyik percben. Már 4 orvosnál voltam elvileg nincs semmi szervi bajom. Van ilyen sajnos szar érzés de nem kell megijedni csal valahogy együtt élni vele.
2017. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem kell együttélni vele! El kell menni NORMÁLIS nőgyógyászhoz. Felvetődik az endometriózis gyanúja.
2017. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintetek ha magán nőgyógyászhoz megyek akkor jobban járok? Hogy vizsgálja ki ezt a endometriózis gyanút? Kicsit ijesztő azért ahogy utána olvastam. :(
2017. okt. 26. 15:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy jobban jársz-e. Én nem járok magánrendelésre, mégis odafigyel a dokim rám.
2017. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Tökmindegy, hogy vizsgálja ki, nem az a fontos, hanem hogy ne szenvedj!


Ha endometriózisos vagy, akkor pedig lekaparja a nyálkahártyádat altatásban.

2017. okt. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha endometriózisa van, ugyan miért kaparnák? Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Küretet rendellenes méhvérzés esetén csinálnak, az itt nincs.
2017. okt. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második válaszadó add már meg a "normális" nőgyógyász elérhetőségét aki biztos megszünteti ezt az állapotot. Nem tudom mi alapján nevezed nem normálisnak azt a 4 orvost akinél jártam. Azt sem értem, hogy laikisként miért állítasz fel diagnózist és kezelési tervet a kérdezőnek. Nekem nincs endometriózisom! Mégis ezek a tüneteim. Szerimtem nem kell a frászt hozni valakire. Érdemes megvizsgáltatni persze de attól, hpgy ezzel van most tele a média még nem népbetegségről beszélünk!
2017. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A magánorvos csak annyival jobb, hogy valamivel jobban néz ki a rendelője. Ha ez valakinek megér 20 ezer ft-ot akkor menjen oda. Egyébként ugyan azt az iskolát végezték ☺
2017. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hiába adom meg az elérhetőségét, nem mész vele sokre ;)


Hónapról hónapra együtt élni a fájdalommal akkor sem normális dolog, ha neked 4 orvos ezt mondta. Másik 4 lehet, mást mondana.

2017. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!