Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok kakilni es nagyon...

Nem tudok kakilni es nagyon faj a hasam, mit tegyek? Sos

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem tudok elmenni nagywcre mikor a baratommal vagyok(tudom hogy nagyon egeszegtelen tartogatni,mindent megprobaltam de kenytelen vagyok ugy kakilni hogy egy hazban vagyunk..),es pentek delutan ota egyuttvagyunk,most arra keltem hogy nagyon faj a hasam,erzem hogy "tele vannak" a beleim,elmentem wcre valamennyit tudtam de nem sokat,nem lett jobb. Gondoltam kavezok egyet hogy meghajtson de utana visszaaludni nem tudnek..gyogyszer erre nincs itthon :( 1 oraja szenvedek,mit csinaljak?
2014. dec. 21. 01:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Keptelen vagyok ugy kakilni*

17/L

2014. dec. 21. 01:35
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszáj lesz kakilnod, mert megbetegedhetsz tőle! Zárd magadra a wc ajtót, és folyamatosan engedd a vizet, hogy legyen zaj, és próbálj meg kakilni!
2014. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Igyál egy kis kávét cukorral, hátha meghajt, és akkor könnyebben jön ki.
2014. dec. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Tudom hogy muszaj,nem is vagyok szegyenlos tipusu lany,paromat is imadom szamtalanszor tema ez nalunk,volt mar hogy kiment az udvarra par percre hogy wczhessek,de egyszeruen nem jon ki,mert tudom hogy tudja mit csinalok..(akarmennyire termeszetes dolog is)

Foleg hogy 2 wc van naluk,egyiknel nem jok a csovek,es csak pisilni jarunk oda,masik meg a "kakilos":D szoval ha mar csak bemegyek oda,ugyerzem ram van irva hogy mit csinalok,ha egyben lenne a wc a furdovel megoldanam,engednem a vizet zuhanyzaskor vagy valami, de igy...:(

2014. dec. 21. 01:45
 5/24 anonim ***** válasza:
73%
Próbálkozzál. Üllj a wc-re, és gondold azt, hogy már jön is kifelé, és ez milyen jó lesz, így rendben lesz a hasad. gyerünk! :)
2014. dec. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Igen a lányok nem kakilnak. Mintahogy nem pukiznak. :)


De azért igyál egy kis kávét, meg ha van még bármi ami segít kijönni, aztán csak ülj a vécén.

2014. dec. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez nekem is ilyen volt az elején, sőt, nyaraláskor még mindig van, h elküldöm mondjuk boltba, vagy pizzáért a férjem, ha külön van a wc a zuhitól. Itthon kinyitom a kádnál a csapot, vagy beindítom a mosógépet és minden oké. Mi is beszélünk róla, abszolút nem zavar a téma, de valahogy nekem se megy. Próbáld esetleg úgy, hogy nézzen tv-t, hangosan, úgy, h te is halld, így a zaj is segít, meg az időt se figyeli ő sem, mert a tv-re figyel. Ha így sem megy, akkor egyél csípőset, vagy szilvabefőttet/lekvárt, vagy bármit, amit találsz és jó lehet erre a célra. Hajrá! :)
2014. dec. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Koszi szepen nagyon kedvesek vagytok,arra szamitottam hogy kinevet majd mindenki:D

Felpontoztalak titeket!

Azota sikerult aludnom egy orat majd megint elmentem wcre de meg mindig nem sok sikerult..most iszom a kavemat es remelem segit rajtam.

Tenyleg nagyon koszonom!

Kellemes Unnepeket nektek :)

2014. dec. 21. 04:17
 9/24 anonim ***** válasza:
74%

Mikor eleinte ott aludtam páromnál nekem sem ment. Az egyik legrosszabb volt, mikor hajnali 1-2 körül arra ébredtem, hogy iszonyúan görcsöl a hasam. Bevettem egy gyogyszert és elmentem megpróbálni, de nem sikerült. Visszamentem aludni, de aludni sem tudtam. Megint elmentem megpróbálni. Ha 2-nél kevesebb órát szenvedtem, akkor egy percet se! Az első órában végig azon járt az agyam, hogy bekelleme menni az ügyeletre. Annyira fájt. 2. órában meg azt hajtogattam magamban, hogy mindjárt kijön érzem! Nem azonnal, de kijött.

:)

2014. dec. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg wc-n könyvet olvasni, netezni, hogy elvonja a figyelmed? Nekem ha valami elvonja a figyelmem akkor addigis kevésbé gond ami amúgy az.
2014. dec. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!