Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől viszketek, hogyan...

Mitől viszketek, hogyan tudnám már eltüntetni ezt az érzést?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves fiú vagyok. Már 1 - 1 és fél éve van ez, előtte nem volt ilyen soha. Nagyon idegesítő, hogy akármit csinálok, elkezdek viszketni.

Ha futok, bemelegítek, edzek, stbb.. olyat csinálok amivel megemelkedik a pulzusom, akkor valamiért viszketni kezdek, de van amikor egy kicsit szúr is meg még csíp is.

A viszketés főleg a hátamon, mellkasomon és a nyakamon szokott jelentkezni. Még azt is észrevettem, hogy olyankor nagyon forró a testem és apró kiütéseket,vörös foltokat látok magamon.

Ha leülök, egy 10 percre, hagyom visszaállni a pulzusom, lehűlni a testem, akkor elmúlik a viszketés.

Én először hideg allergiára gondoltam, ez hidegben és melegben is előszokott jönni.

Próbáltam már különböző fajta "body milk"eket, kicsit jobb lett, de még mindig viszketek. Voltam bőrgyógyásznál, ő valamilyen sampont és hintőport írt fel. Már 2 napja használom, de nem lett jobb a helyzet.

Ez engem nagyon idegesít és elég kellemetlen érzés, amikor tesi órán, vagy edzés közben előjön.


Mi lehet ez, mivel tudnám ezt eltüntetni?


Köszönöm előre a válaszokat.



2017. okt. 28. 15:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!