Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A hallásvizsgálat szerint jó...

A hallásvizsgálat szerint jó a hallásom, mégsem hallok normálisan! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Üdv! Hétfőn kimosták a fülemet, mert tele volt fülzsírral. Minden fülzsír kijött. Most Csütörtökön visszamentem,mert nem hallok azóta se normálisan. Csináltak egy hallásvizsgálatot, ahol azt állapították meg, hogy normális a hallásom. Azt mondta a doktornő, hogy meszes a dobhártyám és van rajta lerakódás, ami a korábbi középfülgyulladások miatt van. Viszont a hallásom a gépek szerint normális, mégse ezt érzem. Fogalmam sincs mit tehetnék, mert nagyon zavaró, hogy a 750-et 250-nek értem, stb... Mi lehet a gond ?
2017. okt. 28. 23:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ez, mikor a fülmosásnál kiszakították a dobhártyámat a fül-orr-gégén. De nekem tényleg nem vot jó a hallásom, azt nem értem, miért mutat jó értéket a vizsgálat, ha nem hallasz.
2017. okt. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!