Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miket, és mikor ehet az, aki...

Miket, és mikor ehet az, aki (edzés mellett) akar fogyni?

Figyelt kérdés
Ha tud valaki olyan oldalt,ahol kimondottan a célzott fogyásra van étrend,küzdősportolók/versenyzők részére,linkelje,legyen szíves:)!!Sajnos kihagytam pár évet az aktív mozgásból,le akarok adni pár kilót...A táplálkozásra lennék kíváncsi,érdemes-e teljes kiörlésű péktermékekre váltani,edzés előtt-után mit célszerű enni,stb...Régebben táplálék kiegészítőket,energizálókat fogyasztottam,most ezeket akarom elkerülni,és egy kicsit "egészségesebben élni".

2016. szept. 16. 04:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Tehát az nekem nem megoldás,hogy mondjuk:reggelire 1 alma,ebédre saláta,vacsorára műzli...:)Amúgy is nehéz fizikai munkát végzek,azért kell a "csülök".A két fiamat(5-8)is viszem magammal edzésekre,úgyhogy a családi program lesz a sport:)
2016. szept. 16. 05:02
 2/4 anonim válasza:
100%

Én tudok egy meglehetősen fura módszert a biztos fogyáshoz , náalm (sajnos) ez bevált.

17/F vagyok , 186cm magas és 52kg ( tudom ,olyan mint egy élő csontváz :DD ) . Volt az a rossz szokásom ,hogy kicsi korom óta dög lassan ettem , mire megvoltam a levessel a haver a másodikot is befejezte :DD . Igy (valahogy) ehettem bármennyit soha de soha sem hiztam :P :(


Szerintem próbálj meg lassan ( csiga tempóban) enni ... egy kis idő és majd meglátod , hogy beválik.

2016. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően az a fogyás lényege, hogy több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel. Ha ez teljesül, akkor tudsz fogyni, ha nem akkor nem. A kalóriaszámláláshoz vannak jó internetes oldalak, érdemes rákeresni a témára.
2016. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezt az oldalt nézd meg: [link]


Van lehetőség ingyenes étrendtervezésre is.

2016. okt. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!