Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasmenéses görcsökre mit szedjek?

Hasmenéses görcsökre mit szedjek?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon szarul erzem magam.

Egesz nap ideig ment a hasam. Vettem be egy Lopedium sandozt ami a hasmenest elis mullasztotta viszont a gorcsok maradtak es van hogy elmegyek wc-re erzem h kell de mar nemjon csak a gorcs no egyre jobban.

Esetleg ha beveszek egy Algoflex m-et? Talan az elmullassza a gorcsoket vagyis jo hasmeneses gorcsre is?


2017. nov. 4. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
No-spa-t próbáld meg.
2017. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom. Nagyon relemem hogy fog hasznalni :(

Gorcsok miatt erzem hogy szaladnom kell a wc-re de nemjon semmi :(

2017. nov. 4. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek hozzád. Nekem sokszor volt székrekedésem, ami úgy szűnt meg, hogy egyik nap csak "pucolódtam", vagyis egész nap a mosdóban voltam és a végén már szinte pont, hogy hasmenésem lett. Semmi nem volt hatásos a görcsökre, még a No-Spa sem, pedig a Forte változatát vettem be. Az enyhítette a görcsöket, ha teljesen "kipucolódtam". De próbáld meg a No-Spa-t, lehet, hogy neked beválik. Illetve szedj probiotikumot.
2017. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A haztartasi keksz mennyire jo ra?
2017. nov. 4. 11:47
 5/9 A kérdező kommentje:

Veszek be nospat hatha elmullik a gorcs is.

:(

2017. nov. 4. 11:48
 6/9 A kérdező kommentje:
Haztartasi kekszet mennyire ajanjatok??
2017. nov. 4. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod. Főtt krumpli is jó ilyenkor. Meg persze sok víz.
2017. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a háztartási keksz. Plusz főtt krumpli, párolt rizs, ropi. Tejet, tejterméket ilyenkor kerülni kell és igyál sok folyadékot.
2017. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minek vettél be Lopediumot? Az megfogja a székletet, nyilván ha bent tartod, fájni is fog tovább.
2017. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!