Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mi lehetett? Van elmeletem,...

Ez mi lehetett? Van elmeletem, jol gondolom?

Figyelt kérdés

Egy atlagos napon, vizeles kozben - ugy a vege fele - kijott a hugycsovemen egy atlatszo, kocsonyas allagu valami. Mennyisegre olyan 2 cl lehetett, egyaltalan nem fajt, semmi kellemetlen erzesem nem volt. Csak ereztem, amint vegighaladt a hugycsovemen. Azokban a napokban eppen voros afonya teakat ittam, ami ugye a veseknek, vizeletkivalaszto rendszernek jo. Arra gondolok, az a bizonyos massza a hugyholyagban visszamaradt salak lehetett, amolyan "bacitemeto", tehat epp jo, hogy kiurult belolem. Ennek az elmeletnek igy mennyi ertelme van? Jart valaki hasonloan?

39/F.



2017. nov. 9. 08:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a hólyag elhalt nyálkahártyája is lehetett.

És kutyánál tapasztalom gyakran, hogy a hólyagfalból leváló kis darabkák a vizeletével távoznak nagy mennyiségű folyadékbevitel után.

Lehet hogy nálad ugyanígy egy nagyobb réteg jött ki egyszerre.

2017. nov. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!