Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Minden nap fáj a fejem. Ez...

Minden nap fáj a fejem. Ez olyan nagy baj?

Figyelt kérdés

Régebben voltam emiatt kórházban, de nem találtak semmit, hazaküldtek egy hét múlva. Ez volt három éve, azóta nem múlik. Szerintem csak fejfájós és frontérzékeny vagyok, de a szüleim szerint ki kéne vizsgálnia egy másik orvosnak. Én viszont nem szeretnék befeküdni, mert nemsokára felvételizek, és nem akarok kimaradni az iskolából. Tényleg akkora baj hogy naponta fáj a fejem? Néha felmegy a vérnyomásom, de ezt a kórházban tartózkodásom után a doktorok ráfogták arra, hogy félek az orvostól, pedig nem igaz.

13/L


2017. nov. 9. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Sok víz tea meg nyers lédús gyümölcsök segítenek . Kerüld a sósat , szénsavasat sok cukrosat . Friss levegőn legyél , bent a házba és az iskolába se legyen meleged a fűtés miatt , oxigénhiány is ezt teszi .
2017. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!