Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A legjobb baratnom dixlekszias...

A legjobb baratnom dixlekszias. Mit mondjak neki, hogy ne legyen gyakran emiatt szomoru?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor kerul elo az, hogy emiatt piszkaljak es meg ki is vagyunk kozositve az osztalybol, ugyhogy total szomoru szegeny (o azert mert dixlekszias, en meg azert mert vele logok) mit tudnek tenni hogy legalabb ne legyen ilyen rossz kedvu mindig?

2017. nov. 11. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Diszlexia. DISZLEXIA!!
2017. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül mit tesz az ellen, hogy kijavítsa a hibát?
2017. nov. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Istenem. Ha nincs meg benne ez a képesség (írás jól), akkor valószínűleg nincs is rá szüksége ebben az életében. Olyan munkája lesz, amihez majd nem lesz erre szüksége, hogyha nagyon próbálkozik, ígyekszik, és mégsem megy. De azért ne adja fel, igyekezzen jobban koncentrálni és fejleszteni magát, mindent beleadni, és hogyha mindent belead, nem kell, hogy lelkiismeret-furdalása legyen, mert ő megtett mindent, minden tőletelhetőt, kihozta önmagából a maximumot, és akkor máris lehet rá büszke. Van tartása, nem félvállról vette a dolgokat. Ez a tartása nem feltétlenül a legjobb szó ide, de szerintem most jó lesz. (Nem feltétlenül teljesen a hagyományos értelmében véve, de szerintem illik ide)
2017. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hékás,de ez nem is olyannyira nagy tragédia, mint amilyennek elsőre kinéz, neki pl íráskészsége nincsen/ nem olyan jó, másnak pedig viszont nincsen lába, ő például meg futni nem tud, viszont lehet, hogy jól ír helyesen. Értem , nem pont ua szituáció egyébként, de lehet picit mérlegelni, szóval nem feltétlenül van ő olyan rossz helyzetben.
2017. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3.,4.vagyok; ezt egy másik kérdéshez írtam be:

úgy lehet pl szerintem elérni, hogy szeresse önmagát, hát mondjuk pl kerek perec meg is lehet neki mondani, hogy ő nem ér kevesebbet senki másnál. A többi pedig ami talán segíthet: Akkor szereti az ember önmagát, hogyha tudja magáról, hogy ő jó ember, vagy legalábbis minimum azt tudja, hogy törekszik a jóság, a tökéletesség felé. Ja meg ha pl táncol, és pl klipekben , videókban lévő koreográfiákat próbál lemásolni, akkor látni fogja magán a törekvést, hogy ő mennyire igyekszik, és hátha ez beválik. Na, a másik mert ez így eddig önmagában még kevés; egy adott konkrét illető akkor szerette meg saját magát, amikor felsoroltam neki a jó tulajdonságait, hogy én őt miért szeretem. És akkor így gondolta magában gondolom, hogy "He, hát tényleg ilyennek tűnök kívülről? Hát akkor én tök jófej vagyok!!:D:D" És akkor így tényleg elértem nála , hogy megszeresse önmagát:) Pl kedves, aranyos, jószívű, empatikus, barátságos szeretet árasztó a tekintete, őszinte, toleráns, empatikus, segítőkész, hűséges, megbízható, megértő, bájos a kisugárzása az egész lénye elbűvölő, cuki a mosolya, figyelmes, nyitott az új álláspontokra és nem hurrog le másokat, hanem meghallgatja és mérlegeli, és nem vágja a másik szemébe, hogy amit mond, az ökörség, mindig figyel, hogy ne bántson meg másokat, szelíd barátságos a jelleme, nincs benne ártó szándék, elfogadó másokkal szemben, szeret szívesen ad tanácsot, körültekintő pl jól mérlegel, ha döntést kell hoznia valamiben és nem felelőtlen, önzetlen, nagylelkű, jó szándékú; stb. Ilyenek közül kiválaszthatod, hogy mik a jellemzőek őrá, vagy akár összeírhatja ő maga is, hogy mik a saját értékei, amikért ő szerethető. Ja és mégegy valami, ez a szöveg talán segíthet, valaki egyszer megdobott vele, reggel és este kell reggel3X, este3X, utasítom a tudatomat és a tudatalattimat, hogy higgye el létezésem minden szintjén, hogy egyenrangú és eredményes vagyok.

2017. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat, es elnezest a helyesirasert😕

Megfogadom a tanacsokat

2017. nov. 12. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!