Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ajakherpeszre mi a legjobb...

Ajakherpeszre mi a legjobb otthoni megoldás?

Figyelt kérdés

Kenegettem almaecettel, meg krémmel is, alkoholt is tettem rá, mégsem múlik. Sőt, tegnap óta nagyobb lett.

Fel van duzzadva az egész ajkam, és úgy nézek ki mintha plasztikáztatták volna a szám... :D



2017. júl. 30. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

Az egyetlen megoldás, a herpesz elleni kenőcs, amit holnap beszerezhetsz a patikában.:)

Semmi más nem hatásos rá a saját tapasztalataim alapján.

2017. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mindig tartasz otthon rávaló krémet. A férjemnek gyakran kijön. Ezért mindig van otthon telvirán krém. Nem túl sok pénz kb 1200-1600 között van de mivel kicsi kell ezért sokáig elég. Ha érzi hogy kifog jönni már kenni kell. Szóval holnap bemész a patikába ahogy az első írta és számítasz rá, hogy ilyen máskor is lehet.
2017. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jegkockat tegyel rovid idore ra. Nem szeretik ezek a virusok a hideget. Napra ne menj vele. Holnaprol Zovirax hasznalata.
2017. júl. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, jeg csak akkor, ha meg nem holyagos.
2017. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Mindig legyen otthon Lizin-C, és mikor érzed,hogy ki fog jönni, vegyél be 2 kapszulát . Ha időben el kezded szedni elfelejtette a hólyagokat a számon.
2017. júl. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!