Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos! Ez bőrrák?

Valkaiss kérdése:

Sos! Ez bőrrák?

Figyelt kérdés

Volt egy szemölcs szerű valami a mellem felett. Bőrszínű, kerek. Annyi szemölcsöm volt már, gondoltam rákenem a fecskefüvet.

Reggel azt láttam hogy nem bomlasztotta meg, estére a körülötte lévő bőr bepirult és maga a szemölcs (vagy mi) fele piros lett, olyan véraláfutásszerű, éles vonallal

Lehet hogy melanoma? :(


2017. nov. 11. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy melanoma, de egy sétát megérne a bőrgyógyászhoz. A KORÁN(!) felismert és kezelt bőrrák 100%-osan gyógyítható.


[link]


[link]

2017. nov. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Irány a bőrgyógyász.

Igazából nem értem, miből következtetsz arra, hogy melanoma, de nem is fontos. Mutasd meg bőrgyógyásznak minél hamarabb. És ha nem tudod, hogy szemölcs, vagy más, addig ne kenegess rá semmit.

2017. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mert az egyik fele ilyen színű, másik olyan...

A bőrgyögyászhoz holnap megyek

2017. nov. 12. 15:51
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Helyes!

Majd írd meg, hogy mit mondott!

2017. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez csak természtes! Jó nagy barom vagyok, de nagyon remélem hogy csak a fecskefűtől ilyen... nagyon félek a melanomától
2017. nov. 12. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
A melanoma nem egyik napról a másikra változtatja meg a színét.
2017. nov. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na voltam a dokinál

Többször megerősítette, hogy nem vagyok normális és közölte hogy fogalma sincs mi ez, de nem szemölcs :D

Azt mondta a gyulladástól nem tudja megállapítani

Két hét múlva visszamegyek, és mindegy mit mond, leszedetem, nehogy ez a "valami" durcás legyen, amiért bántottam a fecskefűvel.

De melanomáról szó sem esett :)))

2017. nov. 13. 17:54
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Ez minden esetre megnyugtató, jó hogy elmentél!:)


Elmesélem neked, hogy én is a múlthéten voltam bőrgyógyászaton (én sem kapkodtam el!) mert viszonylag rövid idő alatt lett rajtam kb. 20 db. különböző színű (barnától a szürkén át a feketéig) szabályos szélű kerek képződmény, de kizárólag a bal oldalamon. A szürkék kicsik maradtak a feketék 5Ft-os nagyságúra nőttek.

Nekem sem melanoma egyik sem és megkezdték a lefagyasztásukat. Egy alkalom után olyanok lettek, mint a te fecskefüves valamid. Ellapultak, pirosak és összefolyó pacnikat alkotnak. 3 hét múlva kell ismét mennem kezelésre és reményeim szerint (ha addig el nem múlnak) akkor végleg megszabadulok tőlük.

Pedig én is be voltam tojva.:)

2017. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!