Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gégerákom lehet? 14/L

Gégerákom lehet? 14/L

Figyelt kérdés
Egy éve van olyan problémám, hogy nem tudok rendesen nyelni. Idén már a levegővétellel is gondom akadt. Egyre nehezebben veszem e levegőt, és nehezebben nyelek. Sokszor szoktam böfögni. Evésre mindig innom kell. Sokszor szokott "morogni" a torkom. Vagy nem is tudom mi az a hang. Jaa, és olyan fémes vagy ilyen keserű íz van a számba folyamatosan. Ez lehet gégerák. Voltam fül-orr-gégén. Nem találtak semmit. Egyre jobban félek!! Már sírok is miatta. Mivan ha ilyen fiatalon meghalok. Lassan már az agydaganatot is bebeszélem magamnak. Vagy lehet, hogy nem is csak bebeszélem. Nagyon kész vagyok.
2017. nov. 11. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el az orvoshoz, mandulagyulladás is lehet, az gyógyítható
2017. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Refluxra utalnak a tüneteid. Menj el kivizsgálásra, mielőtt a savtól kirohadnak a fogaid is. :/
2017. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Háziorvosnál is voltam már. Azt mondta a manduláim rendbe vannak. Én csak attól félek, hogy a fül-orr-gégén nem vizsgáltak meg rendesen. És mégis van ott valami.
2017. nov. 11. 21:53
 4/7 anonim ***** válasza:
A fül-orr-gégén meg fognak rendesen vizsgálni.Én sokat járok oda,mert mindig van valami baj a torkommal.Nálam is vannak hasonló tünetek,mint amiről írsz.A gégészeten meg fogják nézni a torkod,manduláid és gégetükörrel lenéznek a gégédbe is.Kicsit kellemetlen,de kibírható,olyan öklendezős.Mutass képet a torkodról.
2017. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gégészeten látták volna ha valami baj van, ne aggódj, mert stresszes tünet is lehet amiket írtál. Fogaid rendben vannak?
2017. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is reflux..Nekem is hasonlóak a tüneteim.
2017. nov. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, fogaim rendben vannak. Amúgy nálam nem volt gégetükrözés. Csak az orromon keresztül nézték meg valahogy. De amikor a számon keresztül veszem a levegőt, olyan mintha nem kapnék rendesen levegőt. És most a fülem is elkezdett fájni. Mintha olvatam volna, hogy az is lehet a gégerák egyik tünete.
2017. nov. 12. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!