Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet 24 évesen gégerákom?

Lehet 24 évesen gégerákom?

Figyelt kérdés

Kb két eve dohányzom "komolyabban", par hete kezdtem el leszokni, elotte volt hogy neha napi 1-masfel doboz is elment. Mellette sajnos az elmult evben eleg sokat is ittam.

Most egy 4-5napja tűnt fel hogy asitasnal fáj a torkom, vagy a fulem, esetleg valamelyik fogam. Ma belevilagitottam a számba, es lattam hogy egyik oldalt a nyelvem végénél van egy kb 1cm átmérőjű gömb, ami masik oldalt nincsen. Le tudtam fotózni : (bal oldalt lathato a képen)

[link]


Lehet hogy rák, esetleg valami más? Mi lehet?



2017. szept. 10. 01:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Az ijesztő az hogy kisugarzik a fulembe eléggé.
2017. szept. 10. 01:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne igazából meg nem tudom hogy most nekem bal vagy neked bal amúgy meg ő ha ennyire félsz akkor nézesd meg magadat egy háziorvossal.De amúgy.a rák az függhet attól is hogy volt e a családban ilyen haláleset is.
2017. szept. 10. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy valamire.
2017. szept. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya a torkod,piros és tele van hólyagokkal,dudorokkal.Minél előbb menj gégészetre!Férfi vagy nő vagy?
2017. nov. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!