Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen kiütés ez? Mi okozhatta?

Milyen kiütés ez? Mi okozhatta?

Figyelt kérdés

A 11 éves kislányom háta közepén egy 10-15 cm-s piros karika de csak maga a karika piros a belseje normális.Itt ukrajnában élünk és eddig 7 orvosnál voltunk egy se tudta mi az csak tippelgettek és mind mást mondott.Eddig már átszámitva körülbelül 7000 ft-t fizettünk a különböző kenőcsökért.

Köszönöm.



2017. nov. 16. 17:48
 1/7 A kérdező kommentje:
kb egy hónapja ilyen folyton nőt mára már a 10-15 cm-ből a háta 50%-át borítja.
2017. nov. 16. 17:55
 2/7 anonim ***** válasza:

véletlenül nem ilyen , mint a belinkelt hívatkozásban szereplő képen :


[link]

2017. nov. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem ennél halványabb olyan mintha egy papir lapra kávét ontenénk.Ajogy not a folt ugy lett halvanyabb a hata kozepettol mar lassan a hasa aljáig er
2017. nov. 16. 22:31
 4/7 A kérdező kommentje:

de nagyon ugy tunik hogy igenis lyme kor lesz.

köszönöm

2017. nov. 16. 22:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Furcsálom, hogy ha lyme kór, akkor miért nem tudták megmondani az orvosok...
2017. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

itt hamarabb mondasz otthon diagnosztikat mint a korhazban.megnezik a torkod meghalgatnak max elkuldenek rongenre felirnak egy csomo gyogyszert es ennyi

meg anno ha halasztani akkartam a sulit meg koruptnak se kellett lennem azt mondtam az orvosnak hogy beteg vagyok o meg felirt melegitesre meg egy csomo gyogydzerre

2017. nov. 17. 01:04
 7/7 A kérdező kommentje:
a fiamat 1 honapig kezeltek tudogyuladassal es vegul kiderult hogy csak arcureg gyuladasa volt es a valadek lefojt a tudejebe es ezt hittek gyuladasnak persze minden nap 3 000 ft volt a gyogyszer
2017. nov. 17. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!