Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A mandulám gócos, lyukacsos,...

A mandulám gócos, lyukacsos, szerintem ki kellene vetetni. Évek óta hullik a hajam, szerintem ez miatt van. Van akinek kivették a manduláját és elmúlt a hajhullása?

Figyelt kérdés
hajhullás, mandulakivevés, hasonló eset?

2017. nov. 18. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ige, előfordulhat, hogy a rossz mandulád miatt hullik a hajad. De ha gócos, gyulladt, akkor az orvosok is ajánlják a kivételét.
2017. nov. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne vetesd ki, azóta sokkal többet vagyok beteg, változtass a táplálkozásodon inkább. Sokkal rosszabb lett azóta.
2017. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mindig gyulladt, és gócos volt. Hajhullástól kezdve, a rossz hallásig minden volt. Megműtöttek, azóta minden rendben van.

Sok embernek sokkal jobb lett amióta kivették a mandulájukat. De 50-ből 1-nek nem lesz jó.. Van ilyen is.

2017. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a góc miatt hullik a haja (már pedig amiatt) táplálkozhat akárhogy, akkor is hullani fog neki... Vannak esetek, amikor muszáj eltávolítani őket.
2017. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, már 2 éve kiakarom vetetni, csak nyaralás vagy bármi miatt mindig elmulasztottam. De most februárban, szessziú után kivetetem, csak félek, hogy nem fog elmulni attol sem.
2017. nov. 18. 15:42
 6/9 A kérdező kommentje:
sok gyümölcsöt és zöldséget eszek, ennél egészségesebben nem tudok táplálkozni. fogk járni edzeni is hogy izzadjam ki a méreganyagokat
2017. nov. 18. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha valóban gócos a mandulád azonnal vetesd ki!!!!! Nekem is góc volt a mandulám és rengeteget szenvedtem tőle, mert későn vetettem ki. Hullot a hajam, sokszor fájdogált, mandula kövem volt, és dyshidrosys jött ki az ujjaimon amitől a mai napig szenvedek, mert nehezen gyógyul! A góc gyakorlatilag betokosodott baktériumok tömkelege, nekem miután kivágták gennykeltő baktérium jött ki belőle és utána azért voltam a sűrgősségin és szenvedtem.. Menj el egy füll-orr gégészhez és bizony ha azt mondják, hogy ki kell venni akkor ne ellenkezz.. A garatmandula valóban egy olyan szerv ami védi a szervezetet de sajnos a mai világban sok esetben elveszti a szerepét és nem úgy funkciónál ahogy kéne.. Saját példámból beszélek, nekem már nem védte a szervezetem hanem mérgezte! Ha szeretnéd írj privátot, mesélhetek róla részletesebben magáról a műtétről.
2017. nov. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És elmúlt a hajhullás?
2017. dec. 3. 14:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hullott a hajam a manduláim miatt,de nem csak az, hanem a szemöldök szempilláim is. Miután kivették őket elmúlt minden tünetem.
2019. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!