Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Barátnőmnek már hosszú ideje...

Barátnőmnek már hosszú ideje gyakran fejfájás gyötri mit tud ellene tenni?

Figyelt kérdés

Két oldalt a halántéknál Fáj neki a feje és azt szeménél érzi még ez migrén vagy micsoda?

Már gyerekkora óta van ez de még nem ment el orvoshoz vele.

Valaki tud valamilyen praktikát ajánlani?

Ja külföldön élünk Szóval itt másabbak az orvosi ellátások



2017. nov. 20. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta gyakran akkor erzi ha tul sokat gondolkozik...
2017. nov. 20. 13:50
 2/5 A kérdező kommentje:
Most 20 eves. De kozepsuli ota tart neki
2017. nov. 20. 13:51
 3/5 anonim ***** válasza:
legjobb lenne elmenni neurológushoz, sokféle fejfájás van, szakember tudja beazonosítani. A migrénnél enyhülést jelent ha lefekszik az illető, ill. a sötét szoba, nyugalom. Szerintem ha a gondolkodás, feszült koncentráció idején jön elő, akkor nem migrénről van szó. Nekem idén volt olyan fejfájásom ami miatt neurológiára utalt a háziorvos, az pedig csináltatott MRI-t, hogy kizárja a fizikális okot (pl.: daganat, agy ivérellátás zavara stb.), szóval ezért is fontos a szakrendelés felkeresése. Hogy nektek külföldön ez hogyan lehetséges azt nem tudom. Unokanővéremék Angliában élnek a komolyabb orvosi probléma esetén hazajönnek magánrendelésre.
2017. nov. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Víz és oxigénhiány frontok okozzák . Sok lédús gyümölcs tea ,mozgás és a modern élettelen zsíros ételek sok só cukor kerülése segít .
2017. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ min gondolkodik. Ha szorongás miatt agyal akkor pszichiáter! Sokat segít, gyógyszer nélkül.
2017. nov. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!