Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elé merjek állni ezzel?

Elé merjek állni ezzel?

Figyelt kérdés

Járok pszichológushoz egy ideje, de nem tudtam még elmondani neki mindent, ami bennem van. Tudom, meg kéne benne bízom, de van, amit nem tudok szavakba önteni és csak felületesen kommunikálunk a mélyebb dolgokról.

Régóta érzem, hogy valami nincs rendben velem, erősen depressziós tüneteim vannak és ebben több közeli barátom is megerősített már. Nemrégiben volt szerencsém József Attila feltételezett betegségéről többet megtudni és úgy érzem illenek rám a határeseti szindróma tünetei. Mikor először olvastam róluk teljesen megdöbbentem, hogy olyan tulajdonságaim, amiket eddig a nehéz természetemnek tudtam be, lehetnek a betegség következményei is akár.

Vajon ha felvetem a pszichológusnak, hogy szerintem borderline szindrómám lehet akkor körberöhög vagy esetleg komolyabban utánanéz?


2017. nov. 21. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A pszichológus semmilyen körülmények között nem röhög körbe. Csak akkor tudtok egyről a kettőre jutni, ha teljesen megbízol benne, és mindent elmondasz, ami a szívedet nyomja.
2017. nov. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ilyen netről szerzett információkkal sokszor lehet tévedni.
2017. nov. 21. 17:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Tévedés az emberi dolog.
2017. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem röhög körbe, mondd el neki. Esetleg írni nem egszerűbb? Nekem pl. írásban mindig könnyebb volt nehéz dolgokat kifejezni.
2017. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondolsz, hogy írjak róla egy forgalmazást és azt adjam oda? Kivitelezhető, csak fura. Nagyon őszinte típus vagyok, de van, amiről egyszerűen képtelen vagyok beszélni.
2017. nov. 21. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem azt várja el tőled, hogy te magadat helytállóan diagnosztizáld, hanem hogy felvesd, ami izgat. Aztán ő majd mond rá valamit.
2017. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!