Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Furunkulus / Karbunkulus...

Furunkulus / Karbunkulus ellen teendő?

Figyelt kérdés
Évek óta vannak a hajlataimban ilyenek, rendszeresen tisztálkodom, gyógyszereket szedek rá több éve, most utoljára a roaccutant adták egy évig persze nem használt, antibiotikumos krémek,fertőzés gátlókkal kenem de mindig kiújul. Esetleg ha valaki tud jó orvost ilyenre az országban azt is megköszönném mert eddig vagy 8nál voltam és eddig sem tudott segíteni cserébe jó drágák...

2017. nov. 25. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyökerestől kell kiírtani a problémát.

Nem fognak segíteni sem a gyógyszerek, sem a kenceficék. Sebészhez menj el. Ha nagyon be van gyulladva, ír ki antibiotikumot, hogy visdza szorítsa a gyulladást, de alapvetően intervencióval lehet megszüntetni, mert neked ott már, amolyan burok van, ami a krémektől ill. gyogyóktól össze húzódik, de újra megtelítődik és ez egy ördögi kör ki kell műteni.

2017. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cukorbetegséget gondolom, kizárták.

Nem lehet szőrtelenítési, vagy dezodorprobléma? Nem vagy duci és izzadsz ott nagyon?

Ha nem ezekkel van baj és újak és újak jönnek, és nem egy régi újul ki, ahogy az előző mondja, én megpróbálnék egy édesség- és fehérliszt mentes diétát, a mikrobák amik a bőrödön élnek, hadd éhezzenek. Csúnya aknénál is szokott használni a kezelés kiegészítéseként.

2017. nov. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A sebészettel az a probléma hogy ennyi erővel az egész hajlatom kikéne műteni mindenhol....nem az van hogy egy kettő.

cukorbeteg nem vagyok, duci sem. és ha nem szörtelenítek sem segít, de kipróbálom ezt a diétát bár őszintén se édességet se fehér lisztet nem eszek szinte de kiváncsi vagyok segíte.

2017. nov. 26. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!