Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » állandó orrdugulás ellen mi a...

állandó orrdugulás ellen mi a teendő? A fülem is fáj.

Figyelt kérdés
az orrom eldugul szó szerint folyton, egésznap a számon kell vegyem a levegőt, emellé még az is rossz, hogy belül nyikorog a fülem, néha a jobb néha a bal néha mindkettő. :O nyelésnél is kattog a fülem... az orromat már nem orrcseppezem mer már az se segít..(igen allergiás vagyok) de elvileg csak nyáron kellene megfulladjak, most nincs semmi pollen.. poratka az viszont van de én így már alig bírok élni is ha meg el megyek fül orr gégészetre, ott annyit mondanak h használjam az allergia gyógyszert ami amúgysem segít..

2015. nov. 19. 16:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Remélem, budapesti vagy, vagy meg tudod tenni, hogy felgyere Budapestre. A megszűntetett svábhegyi tüdőszanatórium szakmai gárdájának van egy rendelője, ott TB alapon is ellátnak. Engem gyerek koromban ők raktak rendbe, tavaly a gyerekeimet vittem hozzájuk, fantasztikusak.

[link]

2015. nov. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!