Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Füveztem és besokalltam,...

Füveztem és besokalltam, halálfélelmem volt. Es azota minden nap visszater ez a hatas. Szerintetek megbolondultam?

Figyelt kérdés
Ez az egesz ugy kezdodott hogy elmentem ket haverommal fuvezni hogy lazabb legyek mert eleg huzosag a hetkoznapok. Aztan beleszivtunk egyet kettot aztan en sokkal tobbet szivtam mint ok. Eleinte jol ereztem magam, aztan olyat ereztem padon ultunk es mintha 10eve ott beszelgetnenk mar ez nagyon megremisztett. Utana elindultunk es ereztem h rosszulvagyok es hogy el fogok ajulni es meghalok. Raneztem a haverjaimra es majdnem sirtam es mondtam h kerlek ne hagyjatok itt... es volt olyan is hogy 1perc alatt gondoltam 20teljesen mas dologra. Ossze vissza beszeltem. Es amikor buszra mentunk 6perc volt mire jon a busz az vegtelensegig tartott, vagyis ugy ereztem. Aznap nem ittam nem ettem semmit gondolom az miatt is meg durvabb. Aztan haza kisert haverom es lefekudtem aludni, es becsuktam a szemem es mintha forgott volna velem a vilag. Es masnap mentem suliba es ereztem h valami nincs rendben. Ugyan az az erzes jelentkezett mikor halalfelelmem volt. Es azota kb 1,5honapja ezzel elek. Es rossz hangulatom van letort vagyok, semmihez sincs kedvem eletkedvem sincs. Es kezdem azt erezni hogy megbolondulok. Meg olyanokat gondolok hogy en mar meghaltam egyszer csak ez egy alom h elek vagy nem tudom. Amikor ez tortent nem ereztem magam alatt a talajt idoerzekem 0 meg sok ilyen erzes jott elo. Ez el tud mulni egy ido utan? Vagy ezzel most nem tudok mit kezdeni nagyon rossz igy elni :/

2017. nov. 26. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ez nem biofű volt?
2017. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

A fűnek van egy olyan cuki kis mellékhatása, hogyha van valamilyen lappangó pszichiátriai betegséged azt szépen előhozza pláne fiatal korban.

Menj el pszichiáterhez!

2017. nov. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem te írtad itt valamelyik nap, hogy ura vagy a fűnek, neked nem árt. Most aztán lelazultál.
2017. nov. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, az nem én voltam.
2017. nov. 26. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 1,5 hónapja fennáll ez a dolog, akkor jobb lesz ha beszélsz a szüleiddel. Ez nem normális dolog, jobb lesz ha kezelteted. Remélem a saját érdeketben nem nyúlsz többet ilyen szerekhez.
2017. nov. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kettes teljesen jót írt. "Rajta maradtál a szeren", igyál sok vizet - a mariska vízben oldódik - előbb-utóbb kimegy a szervezetből. Ha nem leszel jobban, menj pszichiáterhez viccen kívül, mert nem normális amit leírtál. S én is remélem egy életre megtanultad a leckét, nem drogozol többet! Közel sem csak jó hatásai vannak, még a fűnek sem!!
2017. nov. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nemrég én is így jártam.

Nyár végén szívtam életemben előszőr kicsit ráparáztam, bár furamód akkor tudtam kezelni, viszont kb egy héttel utánna elkezdet előjönni ujra és ujra.

Röviden annyi hogy az elmult három honapom szar volt, nagyon. Folyton attol féltem hogy skizofrén vagyok. Mostanra kezd mulni a dolog, remélem lassan teljesen elmulik.

Szoval no para, csak rá flashaltél a dologra és kicsit pánikbeteg lettél.

De ha teheted mennny el egy pszihologushoz, talán nekem is jót tett volna, és nem szenvedtem volna ilyen sokáig...

2017. dec. 17. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A marihuána okozhat depressziót, szorongást. Igaz, ritka, de előfordul. Már ha rendes füvet szívtál, és nem valami szar herbált, mert akkor azon se csodálkozz, ha lerohad a lábad.
2018. ápr. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!