Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudnék tenni az ellen...

Mit tudnék tenni az ellen hogy ne zavarjon ennyire az iszonyú horkolás?

Figyelt kérdés
A párom nagyon horkol . Egyszerűen nem bírom, próbáltam fuldugot,altatót mindent . Szörnyen idegesít nem bírom
2017. nov. 27. 00:02
 1/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg is ki kellett jönnöm a nappaliba mert nem tudom elviselni. Nem képes eljönni orvoshoz mert hogy ő tökéletesen alszik. Aztán meg kiabál velem hogy kijövök és nem vele alszok,nem vagyok ott mikor felkel ...
2017. nov. 27. 00:06
 2/7 anonim ***** válasza:

' Aztán meg kiabál velem hogy kijövök és nem vele alszok, nem vagyok ott mikor felkel ...'


Gratulalok a parvalasztashoz, sikerult egy igazan megerto, empatikus embert valasztanod magad melle. A horkolasat nyilvan neki kell megoldani, nem neked es/vagy mindenki masnak, aki nem birja elviselni.


Fuldugoval probalkozhatsz, de nem josolok nagy sikert.

2017. nov. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem is használ .

Eleinte nem horkolt hiába gratulalsz. Egyáltalán nem ertem ezt hogy hogy lehet ennyire hülyeséget mondani a horkolás miatt gratulalsz a párválasztáshoz .:D najo hagyjuk is inkább.


Igen nem empatikus ebben a témában .

De ettől meg jó ember nem kell elasni a kapcsolatomat

2017. nov. 27. 00:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem túlsúlyos a párod? Orrsövényferdülése van? Bárhogy is, egy büdös nagy paraszt, amiért te vagy kénytelen szenvedni a kialvatlanság miatt, ő ezt lekakálja, nem tesz ellene, nem megy orvoshoz, de reggel még ő kiabál neked, mert nem vagy mellette. Csúnya jelleme van.
2017. nov. 27. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Biztosan szereted a parod? Csak azert kerdezem, mert en annyira szeretem a parom, hogy nyugodtan horkolhatna, nyugodtan csamcsoghatna, nyugodtan rug-kapalhatna es uvoltozhetne is allmaban, en akkor is mosolyodva szundikalnek mellette.
2017. nov. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Reggel hozzam se szól most mert nem vele aludtam.

Persze szeretem. Ez nem átlagos horkolás .:(

Hidd el nagyon nem elviselhető . Nagyon nagyon hangosan és nem szimpla horkolás

2017. nov. 27. 09:53
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is horkolok,az én páromat is nagyon zavarja,sokszor megyek önként a nappaliba aludni,hogy tudjon ő is.Engem is zavar mert,reggel nem kipihenten ébredek.Én is keresem a megoldást!
2018. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!