Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan fiatal akinek...

Van itt olyan fiatal akinek fulzugasa van?

Figyelt kérdés

Elsosorban fiatalok erdekelnenek. De idosebbek is. Az erdekelne, hogy birkoztok meg ezzel? Mi a velemenyetek errol a temarol. Akinek nincs ilyen panasza az ne irjon, ugyanis nem lat ebbe ugy bele. Titeket mennyire zavar?

En 19eves lany vagyok es 8 honapja zug a fulem,neha faj is. Mar kaptam infuziot is, de semmi.



2017. nov. 28. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Sok fiatal van akinek hallaskarosodasa van a sok fuldugoval hangosan hallgatott zenetol, csak maximum nem veszik eszre, mert mindig uvolt a zene a fulukben.


Masik ok a vernyomasban keresendo (tul suru, vagy tul hig ver) ... valoszinu ezert kaptal infuziot is.


Ha rendszeresen mozognal es eleg folyadekot fogyasztanal naponta, talan megszunnenek a problemaid.

2017. nov. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hallgatok zenet fulesen. Iszok eleget. Es a vernyomasommal sincs semmi baj. Probakepp kaptam az infuziokat.
2017. nov. 28. 09:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem lassan három éve zúg a fülem, illetve néha cseng. Nem tudom erre mi a jó kifejezés, de nem pont olyan, mint a zúgás. :D És olyankor az egész fejemben hallom ezt a csengést. Én már annyira megszoktam, hogy igazából csak akkor tűnik fel, ha koncentrálok arra, hogy meghalljam. És akkor csodálkoznak, hogy tiszta dilis vagyok, pedig szerintem nem nehéz az ilyenbe beleőrülni. Főleg éjszaka.

Amúgy nekem valami hormonzavar miatt van a doki szerint. Szóval a fülem nem szokott fájni.

2017. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackDahlia válasza:

Szia,


33 éves nő vagyok, lassan egy éve zúg a fülem.

Nagyon zavar, néha úgy érzem megőrülök.

Mellé jön, hogy szédülök is, a nyakam fáj stb.


Ez lehet stressztől, lehet vérkeringési problémától, állkapocsízület-gondoktól, fogcsikorgatástól,

nyaki gerinc elváltozásoktól, neurológiai gondoktól.

Nagyon sokféle oka lehet.

Milyen vizsgálatokon voltál?


Én azért kerestem rá ma itt erre, mert az érdekelne, hogy mást is ennyire kikészít, vagy csak engem.

Orvostól orvosig járok, de semmi.

Elfogy az erőm, nem bírom az emberi kapcsolataimat se ápolni. Úgy érzem senki sem érti meg, min megyek keresztül, és el is marom magam mellől az embereket.

Nincs türelmem se magamhoz, se másokhoz.

Hétközben eljátszom a melóhelyen, hogy minden frankó, amúgy abban a pillanatban hogy kevesebbet mozgok, vagy többet ülök, és magamra maradok, megrohannak ezek a dolgok, hogy rengeteg pénzbe időbe került már az egész és semmi.

Nem bírok vele megbirkózni hosszú távon.

A legrosszabbak a hétvégék amikor egyedül vagyok otthon.


Te hogy vagy?

2017. dec. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4 Ne legyel igy elkeseredve. Nekem is nagyon rossz, de vannak rosszabb betegsegek is. Nekem az alkapocsizuletem beteg, szerintunk es par orvos szerint az. Csak sajnos allandoan faj a fulem miatta.

A csend nagyon jo, jobb mint zajba lenni. Kitartast!

2017. dec. 19. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 48 vagyok, tavaly októberben kezdődött a fülcsengés, azóta beszedtem több dobozt értágítót, utána a múlt héten kaptam 5 napos értágító infúziót, de semmi eredmény. Legközelebb megyek koponya MR vizsgálatra
2018. febr. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!