Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok mi okozhatja a...

Mit gondoltok mi okozhatja a fejbőröm viszketését?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos elég makacs, és nem törődöm vagyok, ha a saját egészségemről van szó, és gyerek korom óta elég sokat viszket a fejbőröm. Mikor tinédzser voltam, még annyira nem is érdekelt, de most már egyre idegesítőbb, hogy ha 2 naponta nem mosok hajat, szinte megőrülök, annyira viszket a fejem. Tehát ha például hétfő este hajat mostok, akkor jó eséllyel, kedd éjszaka, vagy szerda hajnalban arra ébredek alvás közben, hogy őrültem viszket a fejbőröm, és csak a hajmosás csillapítja.


Mostanság eléggé stresszes az életem, olvastam, hogy ez is valamennyire hatással lehet az amúgy is beteg, sérült fejbőrre, de a gyökere, és a megoldás talán másban keresendő. Van véleményetek, mi okozhatja, és mit tehetnék ellene?


A hajamat sosem tudom megnöveszteni, mert a naponkénti hajmosás rendkívül fárasztó, és időigényes.....


2017. nov. 28. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ejszaka beizzad es attol viszket, suru hajad van?
2017. nov. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kénes sampont. Gyószertárban biztos de szerintem drogériában is lehet kapni.
2017. nov. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel a demodex szőrtüsző atka az ok. A kéntartalmú sampon valóban néha hatásos, de nekem inkább a 70%-os alkoholos bedörzsölés a kiváló. Sajnos nemigen lehet kiirtani.
2017. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2017. nov. 28. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem samponváltás segített, elmúlt a viszketés mióta Alverde sensitive sampon t használok.
2017. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!