Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit gondoltok erről az anyajeg...

Mit gondoltok erről az anyajegyről?

Figyelt kérdés
Most lesz levéve, mindig is ilyen volt, de nagyon parázom miatta. Szerintetek lehet baj vele? [link]

2017. ápr. 2. 16:27
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha semmi jót, azt is mondjátok meg nyugodtan.
2017. ápr. 2. 16:38
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha voltál orvosnál,miért nem őt kérdezted, miután leműtötték az anyajegyet el fogják küldeni szövettanra.
2017. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy le kell venni, de nem vagyok benne biztos, hogy azért, mert rossz helyen van, vagy mert látható elváltozás van rajta. Gondoltam, ha valakinek volt hasonló anyajegye, vagy látott már ilyet, elmondhatná a tapasztalatait.
2017. ápr. 2. 17:50
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát, elég szabálytalan... Régóta ott van, vagy hirtelen jött elő?
2017. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Gyerekkorom óta ilyen a formája, igen.
2017. ápr. 2. 21:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Ha nem változott a színe, alakja, akkor nem kell aggódnod!!

Leszedik, a szövettan pedig megmondja a tutit.

2017. ápr. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is ebben reménykedem. :) Az a baj, hogy egész nap bámulom, és keresem, hogy mit nem vettem észre rajta. Kicsit megijesztett, hogy a pigmentációja szabálytalanabb annál, mint ahogyan sokáig gondoltam róla, amíg nem néztem meg alaposabban, és nem tudom, hogy mindig ilyen volt-e. Ezen a bőrterületen meg gyakrabban alakul ki melanóma, szóval ugyanannyira lehet az, hogy a dermoszkópián látszott valami, ami baj is lehet, vagy az, hogy a bőrgyógyászom a szabálytalanságára, méretére és elhelyezkedésére mondta, hogy csúnya, ami meg nem lenne probléma, mert ezek tudom, hogy nem változtak. (holnap megyek másodvéleményt kérni egy másik bőrgyógyásztól, és részletesen elmagyaráztatom vele, hogy mit lát a dermoszkóppal, aztán a biopszia megmondta a tutit) Egyszer már mondták rá, hogy teljesen normális anyajegy, az a bőrgyógyász meg, akivel szűrettem, azt mondta, hogy nem tudja garantálni, hogy minden rendben lesz szövettanon, de valószínűleg nincs baj. Ettől csak még jobban parázom.
2017. ápr. 2. 21:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Holnap akkor okosabb leszel. A legtöbb esetben csak elővigyázatosságból vetetik le a gyanús anyajegyet. Remélem nem lesz baj, ne parázz előre! Drukkolok! :)
2017. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2017. ápr. 2. 21:51
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire aggódni, rólam 6 anyajegyet szedtek le,volt amit azért,mert rossz helyen volt és a melltartó dörzsölte volna, volt amelyik felszíne annyira kiszáradt,hogy berepedezett és vérzett, szövettanon minden rendben volt.

első voltam.

2017. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!