Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek akinek szív...

LxlBialxl kérdése:

Szerintetek akinek szív problémái vannak az hamarabb meghal, mint az átlag ember?

Figyelt kérdés
A barátomnak szívzöreje van és nem adtak neki csak 30 évet . És szerintetek e miatt hamarabb megfog halni?

2017. dec. 3. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha az életkora kevesebb mint a magyar férfiak várható életkora-30, akkor igen.
2017. dec. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem igaz. Inkább azt mondanám, hogy helyzet, orvos, egyén és szervezetfüggő. Ezek manapság szerintem egész jól kezelhető problémák, sokat számít egy jó orvos. Nekem szívritmuszavarom van. Volt már 200 a pulzusom, és 180 is. Ezek biztos, hogy vettek el az életemből de szerintem nem törvényszerű, hogy hamarabb fogok meghalni mint egy átlag ember. Például van egy 60-65 év közötti férfi ismerősöm aki már 4(!!) infarktust élt túl, míg mást sajnos az első elvisz.


Abban meg nem lehet adni az orvosok szavára sem, hogy meddig fogsz élni. Mármint ha éppen nem olyan betegségről van szó amiről tudnivaló, hogy x hónap/év alatt lezajlik az esetek 99%-ban. Többször is hallottam már olyat, hogy elmondták valakinek, hogy ennyi meg annyi éve van hátra és nem volt igaz mert már több tíz évvel túlélte. Vagy vegyük a meddőket. Van akire rámondják, hogy soha semmilyen módon nem lehet gyereke és idővel mégis összejön.


Ezek azok a dolgok amiket senki sem tud biztosra mondani, ezért nem is érdemes rá gondolni.

2017. dec. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, inkább önmagához képest hal meg hamarabb.

Tehát úgy értem, hogy 5-10 évvel tovább lesz halott. (Mondjuk ez elenyésző ahhoz a több milliárd évhez képest, amit amúgy sem élve töltött és tölt majd el.)

2017. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!