Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyton budos aradvki belolem?...

Folyton budos aradvki belolem? Szeptemberbe kezdodot eddig soha nem volt gondom, otthon nem erzem csak ha utazok vagy ulok masok eszrevettek rohadas szaga van es nem tudom eldonteni honnan jon?

Figyelt kérdés

Nem gombas a labam, nincsen huvely fertozesem, es mai napig nem izzadok en egy igenyes no vagyok , de megis ezt az inteziv szagot erzem de csak pillanatig de minden nap!

Es van h egy oran belul tobbszor is.

Nem merek utazni , mar depresszios vagyok mar etel dietat tartottam es az orvosok nem nagyon segitettek.

3 honapja van. Segitsenek kerem .

Haldoklom?


2017. dec. 4. 22:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A bőrödből árad?
2017. dec. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10 évvel ezelőtt volt egy osztálytársam akinek fura szaga volt. 5 évvvel ezelőtt pedig volt egy munkatársam akinek szintén hasonló fura szaga volt! egyikük nő volt másik férfi. de soha nem kérdeztem rájuk hogy mitől szaglanak, bár kíváncsi lettem volna
2017. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Arcüreg gyulladásod volt esetleg?
2017. dec. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Írd le, mit jelent pontosan, hogy mások észrevették.


Van ilyen betegség, aki azt gondolja, ha ablakot nyitnak, akkor miatta nyitják, mert büdös, ha valaki szóvá teszi azt, hogy levegőtlenség van, akkor is magát érzi büdösnek. Tudom, miről beszélek, a közvetlen munkatársam hónapokig táppénzen volt ez miatt. Ha valós a kérdésed és szemtől-szembe nem mondta neked senki, hogy rohadt szagod van, akkor ezt kezeltetni kell. Nem akarlak elkeseríteni, de hosszadalmas.

2017. dec. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A rossz fog is büdös tud lenni!
2017. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. dec. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nem létezik, hogy nem tudod honnan jön? A szádból, vagy a hónod aljáról, vagy a lábad, intim részed büdös?
2017. dec. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
20 eves lany vagyok. Nem volt arcureg gyulladasom. A baj hogy orvosok se tudjak mi a baj. Es se a labam se a honaljam se a puncim semmi es nem mindenhol van a szag csak kozvetle a hastol lefele valami talan boromon parolog ki segitsetek
2017. dec. 5. 09:33
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem folyton jon belolem csak idonkent es annyira eros mintha legerosebbet befingananak de az illata a rohadt hushoz gyumolcshoz hasonlo.
2017. dec. 5. 09:37
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon rossz hírem van! Át fogsz változni! Nem harapott meg egy zombi mókus valamikor nem emlékszel ?
2017. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!