Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Folyton budos aradvki belolem?...

Folyton budos aradvki belolem? Szeptemberbe kezdodot eddig soha nem volt gondom, otthon nem erzem csak ha utazok vagy ulok masok eszrevettek rohadas szaga van es nem tudom eldonteni honnan jon?

Figyelt kérdés

Nem gombas a labam, nincsen huvely fertozesem, es mai napig nem izzadok en egy igenyes no vagyok , de megis ezt az inteziv szagot erzem de csak pillanatig de minden nap!

Es van h egy oran belul tobbszor is.

Nem merek utazni , mar depresszios vagyok mar etel dietat tartottam es az orvosok nem nagyon segitettek.

3 honapja van. Segitsenek kerem .

Haldoklom?


2017. dec. 4. 22:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Véletlen nincsen hüvelyi gombafertőzésed (is)?

2018. febr. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kezet foghatunk. Nekem is ez volt azaz van.


Ez létező dolog, sőt, azt is megsúgom, hogy először csak te érzed, majd mikor romlik más is elkezdi érezni körülötted. Rohadt ciki, bár én már immunis vagyok a kommentekre.


ARCÜREGGYULLADÁS egy felfázásos baktériummal. (ami állítólag ritka!!!)

Semmi különösebb tünetem nem volt az elején csak a szag (először füst szag, majd mindenféle kaja szag, de undorító, kb napi 20-szor, de idővel az is sűrűsödik), majd folytatódott emésztési problémákkal, gyomorsavval (szerintem ott folyt le a torkomon). Majd többféle találgatott antibiotikum, majd nőgyógyászati gomba. Aztán jelenleg kifelé megyek mindkettőből, de ennyi idő után, azért nehéz!


Nekem már leszívtak az arcom és kitenyésztették. Magától nem tisztult soha, csak miután megműtötték az arcom és kezeltem természetes szerekkel. (A neve Rauoltella Planticola, ilyen sárgás zöld cucc. - de nyugi hiába tesztelteted magad, nem fogják kimutatni, nekem vettek többször torokmintát, vizeletmintát, székletmintát, gyomortükrözés, stb MINDEGYIK NEGATÍV!!!) Mondanom sem kell, hogy mire ez kiderült, 5 évbe telt - CT-n vették észre, hogy nincs üreg az arcüregemnél- de addigra 1 hónapos antibiotikum kúra után is vissza-visszajön. Totál gáz! Mondanom sem kell, hogy milyen ez egy nőnek! Főleg úgy, hogy senki nem tudja miről beszélsz!


Ha cukormentesen eszel az segít! Természetes táplálékkiegészítők, mint tőzegáfonya segít, kókuszolaj napi 3-4 teáskanál, méz+fahéj. Próbáld meg kerülni a szagos ételeket, egyél addig is sok leveles salátát.

De a probléma ezekkel, hogy ha valami hat, akkor lehet még jobban büdös leszel. Tudom, ez totál nevetséges, de ez van.


Fül-orr-gégészetre kell menned és a szagokat kell mondanod, ott már hallottak erről. Ciprofloxacin jó rá elvileg, de ott kezeltesd, amíg el nem múlik. Sok sikert! Többet, mint nekem volt! :/

2018. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!