Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mit csináltok, ha csak egy...

Ti mit csináltok, ha csak egy kicsit vagytok betegek és nem mehettek orvoshoz, de rosszul vagytok?

Figyelt kérdés

3 napja hőemelkedésem van és egy kicsit be van dugulva az orrom. Viszont elmondhatatlanul, bágyadt és fáradt vagyok, rossz a közérzeyem. Legszívesebben egész nap pihennék.

Viszont az orvos ilyennel nem ír ki, hogy azt mondom, hogy hőenelkedésem van csak. Rám kezdi, hogy lógni akarok.

Már voltam így, hogy ilyen vírus kapott el. Elmentem hozzá, erre elmondtam, hogy mi bajom, kicsit ki is voltam száradva a láz miatt. Erre kitalálta, hogy nem talál bajom, feküdjek be a kórházba kivizsgálásra, mert ő nem tud vért se levenni itt. Nos, ott is csak annyi volt, hogy magas a fehérvérsejtszámom, 37,6-37,9 a hőm, csak egy vírusfertőzés, ezért voltam bent 3 napot.

A következő ilyennél meg, közölte, hogy vigyenek pszichológushoz, mert a hőemelkedés nem betegség, beképzelem.

Úgyhpgy most kávéval és energiaitallal húzom ki a napot, de az meg a gyomromat kezdi ki.


2017. dec. 8. 16:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Na jó, most már hányok is, pedig csak almalevet ittam.
2017. dec. 8. 16:20
 2/5 anonim ***** válasza:

a szervezeted valszeg jelezni akarja, hogy nem megfelelő életmódot folytatsz, legyen szó étrendről, stresszkezelésről


egy orvos aki arra lett kiképezve, hogy beszínezze a rózsaszín faleveleket zöldre, nem fog neked se segíteni, se pihenőre küldeni

2017. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Benyeltem valami nyavalyát, ennyi. Nem fáradtság, hanem emiatt vagyok fáradt.

Az orvosom meg nem ír ki, hogy pihenhessek 2-3 napot, ennyi.

Ilyenkor mit tudsz csinálni, mint energiaital és kávé, valamint hazaesel és pihensz? Amúgy csak néha iszok ilyeneket.

2017. dec. 8. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
ha erről meg vagy győződve, akkor vagy marad a szenvedés, vagy meggyőzöd szüleid, hogy írjanak ki, "családi okok miat nem megy suliba" blabla
2017. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ilyet ők se engednek meg, főleg.

Csak tudnám mire van a tb.

2017. dec. 9. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!