Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen szülő az, aki ha magas...

Milyen szülő az, aki ha magas lázad van, alig élsz, félrebeszélsz és olyanokkal fenyeget, hogy csak bolond vagy, elvitetlek elmegyógyintézetbe stb?

Figyelt kérdés

Már majdnem összeestem, homályosan, hulla voltam, majdnem 40 fokos lázzal.

Suliba is elküldtek, pedig pont akkor ment fel jobban. Gyógyszert nem is vettek. Meg hánytam is, erre muszáj lenne tömni magam. Már mondtam, hogy az ügyeletre megyek, de azt se engedték, mert akkor megtudja mindenki, hogy bolond vagyok stb. Apám meg is vert, hogy szimulálok. Akkor suliból hazaküldtek, elmentem az orvoshoz, aki írt fel gyógyszereket. De apám másnap is beküldött, mert csak nem akarok iskolába menni, hiába van igazolásom, meg nem az Algopyrintől gyógyulok meg.

Majdnem 2 hétig eltartott fogalmam sincs mi volt, mert az orvoshoz se mentem vissza, mert iskolába küldött.

19/L


2017. dec. 9. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég pszichopata idegbeteg szüleid vannak.

A 19-et jól írtad?

2017. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amint lesz szakmád, költözz el. Ennyi elmebeteg szülőt. Nekik kéne diliházba menniük.
2017. dec. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, még suliba járok.
2017. dec. 9. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!